18 października 2019 r.

Mistrzostwa Gminy Chrząstowice Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.  Kolejny, bardzo dobry występ i tytuł mistrzowski trafia w nasze ręce.

17 października 2019 r.

Półfinał Mistrzostw Opolskiego Powiatu Ziemskiego Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Turawie.  Nasi zawodnicy kontynuują dobrą passę. Wraz z Ozimkiem awansujemy do finałowych rozgrywek naszego powiatu.  Maximilian był dzisiaj nie do zatrzymaniaa. Brawo dla całej drużyny.

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, boisko do koszykówki, buty, dziecko, spodenki i w budynku

16 października 2019 r.

Półfinał Mistrzostw Opolskiego Powiatu Ziemskiego Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w Turawie. Nasze uczennice zdobyły kolejne piłkarskie doświadczenia. Ostatecznie kończymy na V miejscu.

10 października 2019 r.

Mistrzostwa Gminy Chrząstowice Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców w Chrząstowicach. Nasi zawodnicy  wzorem swoich koleżanek nie zawiedli i wywalczyli tytuł najlepszej drużyny w naszej grupie.

Data dodania: 0000-00-00 00:00:00
Data edycji: 2019-10-20 20:01:25